Týdny příprav, desítky telefonátů a spousty hodin organizování a nervů, zda všichni pozvaní přijedou na náš sraz a den „D“ je konečně tu – Sraz Kapří Pohody 2007, tentokrát již po 3.. Vlastě to nezačalo vůbec dobře – mezi 7:00 – 7:30 jsem měl vyzvednout borce z Black Label Baits Sebastiena a Michaela ve Stodůlkách, bohužel v 7:15 mi Sebastien volal, že po cestě musejí objíždět dopravní nehodu a do Prahy to mají ještě cca 100 km, a proto dorazí nejdříve za hodinu.No, super… Tak tedy čekám, nic jiného mi ani nezbývá. Akce nám má začít v 10:00 v restauraci U Zábranských , je už 9:30 a teprve teď se setkávám se Sebastienem a Michaelem kousek za Prahou. Praha je naštěstí zcela prázdná, proto jsme již za 20 minut na místě určení, uffff, tak to bychom měli. Bylo to o fous. Se svými parťáky z KP máme jasně rozdělené funkce, snad právě proto probíhá vše jako po drátku.Účast je sice hojná, přesto jsem očekával zhruba o 30 lidí více, přesto účast necelé stovky lidí lze považovat za úspěch. Mělo se začít v 10:00, ale nezačalo…


10:30 – promítání DVD z dílny našich hostů z Black Label Baits. A opět nic nejde jednoduše – ze 2 filmů o chytání kaprů na Cassienu se daří spustit pouze jeden, a to ten údajně méně zajímavý. Spouštíme tedy to, co spustit jde, Honza přebírá moderátorství a já odjíždím s Maxwellem do jeho práce zjistit, zda je problém v přehrávači nebo samotném DVD. A ejhle – chyba je ve špatně nahraném DVD. Kurva… Vracíme se právě včas – právě končí debata se Sebastianem, kterou úspěšně prováděl Honza a perfektně tlumočil Petr Kalach. Díky Petře.
12:00 – pauza, objednání oběda
12:30 – improvizace č.2 – plánované samostatné přednášky Lukáše Krásy a Tomáše Blažka spojujeme do jedné společné, což však nikterak neubírá na kvalitě projevu obou zúčastněných. Nejprve Tomáš vypráví o lovu kaprů v Itálii, a to celé prokládá kvalitní videoprojekcí. Po vyčerpání obrazového materiálu se k Tomášovi přidává Lukáš a začíná neméně zajímavá diashow o lovu kaprů na legendárním Cassienu. Musím se přiznat, že tuto část programu jsem využil k pokecu s přáteli, neboť tuto přednášku jsem již absolvoval před 3 týdny na Carp Show Moravia. Závěrečnou částí této pasáže byly otázky z publika na oba naše hosty a zcela logicky jsme se dostali až k představení firmy „Imperial Baits“ Maxe Nollerta, jejímž distributorem pro ČR je právě Tomáš Blažek. Uvidíme, zda se tato firma prosadí na našem, dle mého názoru, už dost nasyceném trhu. Držím palce.Otázky vyčerpány a řádně zodpovězeny, a proto může začít ochutnávka a očuchávka vzorků, které vzal Tomáš s sebou.
13:30 pauza
14:00 – „Sedm statečných“ – dle mého názoru vrchol dnešního dne. Složení statečných se vskutku skvostné: Jaroslav Těšínský, Lojza Fiala, Michal Kučera, Tomáš Blažek, Jarda Dufek, Ján Pečo a Ivo Sláma. Pravidla diskuze jsou jednoduchá – otázku klade kdokoliv z publika a naši stateční odpoví, pokud na zadanou otázku chtějí odpovědět nebo na ni umí odpovědět. Bohužel z celkových 8 otázek byla pouze jedna z publika (J. Pacovský) a zbývajících 7 byly otázky, které vymyslela KP. Tajně doufám, že naše otázky lidi z publika zajímaly… Já jsem si každopádně tuhle část užil…
15:30 – pauza, ochutnávka, očuchávka a prohlížečka věciček od CDB, Richworth a Mikbaits.
16:15 – překvapení = dobrá zpráva! No konečně změna po sérii minikomplikací… Petrům Gavendovi a Kalachovi se podařilo na jednom z mnoha DVD přivezených BLB najít to „ztracené“ video. Sice bylo uloženo pod jiným názvem, ale to už je jen detail – prostě tu je a hotovo! A fakt stálo za to! S klidným svědomím mohu říci, že je to zatím to nejlepší DVD, které jsem kdy o lovu kaprů viděl.Žádné šaškování v reklamních tričkách, žádná do očí bijící reklama, jen radost z lovu a srandičky a srandičky…. Prostě prdel na rybách. První film o kaprech, při kterém jsem se fakt dobře zasmál… Bomba.
16:45 – pauza
17:15 – představení novinek firmy Pustil Roberta Sklenáře, a že jich letos bude opravdu dost.
17:30 – pauza, ochutnávka, očuchávka Pustilových vzorků
18:00 – losování tomboly (taštičky, futrály na bižuterii od Carp Systemu, krmení od Mikbaits a CDB a poukázky na nákup od Pustila) Spousta výher pro spoustu lidí. Svou cenu získal i Sebastian R., který vyhrál kyblík pelet od CDB a Lojza Fiala, který vyhrál pro změnu poukázku na nákup u Pustila:-).
Rekapitulace:
Soudit musí jiní, my (KP) můžeme mít jen dobrý pocit, a ten jsem já osobně nakonec přeci jen měl. Rozhodně se sluší poděkovat našim hostům i všem zúčastněným za vytvoření skvělé, přátelské atmosféry, všem, kteří přispěli do naší tomboly, obsluhujícímu personálu za rychlou donášku jídla a pití, kuchaři za skvělou baštu (fakt je to mistr) a v neposlední řadě majiteli sportbaru „U Zábranských“. panu Mužátko za zajištění všech organizačních záležitostí, které umožnily hladký průběh celého dnešního setkání. Miras

Sdílejte
Předchozí článekSraz Kapří pohoda 2006
Další článekSraz Kapří pohoda 2008
mm
Fotograf, pisálek, neúnavný entuziastik, komunikátor… Neustále se snažím posouvat své (i společné) hranice, v rámci možností, co možná nejdál :)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..