Jak už to tak bývá, na začátku byla myšlenka a ta pěkně pár let zrála. Měl jsem v plánu uspořádat rybářskou akci rodinného typu. A zrodil se “Family Cup 2015”.  Cíl byl z začátku zcela jasný – vytáhnout naše děcka, případně i ženy k vodě a užít si společný rybářský víkend někde u vody + dát tomu lehce „závodní“ podtext. V první řadě však půjde o to, ukázat dětem, jak je rybařina krásná.  Náhoda mi přihrála do cesty nabídku Víti Podoubského na uspořádání naší akce na jeho rybníku u Stříbrné Skalice. V podstatě už od začátku nebylo, co dál řešit – rybník je výborně dostupný, skvěle zarybněný, usazen k krásném prostředí a má luxusní zázemí (WC, sprcha, kiosek). Navíc nám byla nabídnuta “plná penze” – 3x denně dovoz stravy až na břeh. Rodina bude zajištěna, rybář se může věnovat i rybám:-).

Pravidla:

  • Vyhrává tým s nejvyšším počtem nachytaných cm. V případě rovnosti, vyhrává tým s větší chycenou rybou.
  • Bodují se ryby 55 cm a větší (opravdu všechny druhy)
  • Každý tým si své úlovky měří a zapisuje sám – jedeme na férovku.
  • Nelimitujeme počet členů týmu, limitujeme počet prutů na tým: 4 pruty (1 prut = 1 háček) + 1 bič. Ryby chycené na bič se nebodují.
  • Podmínka 1 junior do 15 let na tým. Nemusí být váš vlastní
  • Styl volný – položená, plavačka, feeder, jak kdo chce

Díky termínu uprostřed prázdnin se nás na břehu sešly jen 4 týmy, i tak to byla max. pohoda a nachytalo se kvantum ryb (nej. kapr 90, jeseter 132, amur 91).

Pořadí tým ks bodů
1. Olda & family 61 4126
2. Miras & family 49 3232
3. Jika & Esterka 10 779
4. Pavlin & his girls 6 412
Celkem 126 8549

 

Děcka se bavily, zdolávaly a bylo úplně jedno, jestli to byly děcka vlastní, cizí nebo dokonce kolemjdoucí. Bylo to výživné a myslím, že všichni si to užili. Jedno je jisté – základní kámen byl úspěšně položen a za rok to dáme znovu!

Sdílejte
Předchozí článekKaprobraní 2015
Další článekVšechnobraní 2015
mm
Fotograf, pisálek, neúnavný entuziastik, komunikátor… Neustále se snažím posouvat své (i společné) hranice, v rámci možností, co možná nejdál :)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..